Powiadomienie
ZŁOTY KRZYŻYK Z JEZUSEM DIAMENTOWANY PR. 585 + GRAWER GRATIS! View larger

399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY KRZYŻYK Z JEZUSEM DIAMENTOWANY PR. 585 + GRAWER GRATIS!

M-K035

Nowy

Próba żółte złoto 585
Waga ~ ~ 0,75 - 0,95 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 12mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 20mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 7x3mm
Wysokość wraz z zawieszką 26mm
Grawerowanie TAK
wysyłka od 7 do 14 dni roboczych

 

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,90 zł.


399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Bardzo efektowny, diamentowany krzyżyk z postacią ukrzyżowanego Pana Jezusa. Wykonany w całości z 14 - karatowego złota - próba 585. Powierzchnia krzyża zdobiona jest pięknie mieniącymi się nacięciami wykonanymi frezem diamentowym. Na jego odwrocie znajduje się gładka powierzchnia, doskonała do umieszczenia indywidualnego graweru.NA TYM PRODUKCIE MOŻEMY WYKONAĆ ZA DARMO GRAWER:

-na odwrocie, 1 max 2 wyrazyPakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY KRZYŻYK Z JEZUSEM DIAMENTOWANY PR. 585 + GRAWER GRATIS!

    ZŁOTY KRZYŻYK Z JEZUSEM DIAMENTOWANY PR. 585 + GRAWER GRATIS!

    EFEKTOWNY KRZYŻYK Z POSTACIĄ UKRZYŻOWANEGO PANA JEZUSA. WYKONANY W CAŁOŚCI Z ŻÓŁTEGO - 14 KARATOWEGO ZŁOTA - PRÓBA 585. NA ŻYCZENIE KILIENTA GRAWER GRATIS!

    Zobacz też