Powiadomienie

L024

Nowy

KształtLiterki
Próbażółte złoto 585
Waga ~0,55g
KamieńBiała cyrkonia
Szerokość5mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki11mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki5x3mm
Wysokość wraz z zawieszką16mm
GrawerowanieNIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


145,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Bardzo efektowny wisiorek w kształcie literki -K-.

Wykonany w całości z żółtego, 14 karatowego złota - próba 585.

 Zdobiony w całości ślicznie błyszczącymi cyrkoniami.


Istnieje możliwość zmiany koloru kamieni i ich dowolnej kompozycji, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne.Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas.Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    L024

    L024

    Śliczny wisiorek -LITERKA K- wykonana w całości z żółtego, 14 karatowego złota (próba 585). Zdobiony w całości ślicznie błyszczącymi cyrkoniami.     REALIZACJA W CIĄGU48h !

    Zobacz też