Powiadomienie
Nowy ZŁOTY PIERŚCIONEK Z RUCHOMĄ ZAWIESZKĄ PR. 585 View larger

ZŁOTY PIERŚCIONEK Z RUCHOMĄ ZAWIESZKĄ PR. 585

Nowy

Rodzaj pierścionka Ozdobne, Zaręczynowe
Kształt Inne
Próba żółte złoto 585
Waga ~ 4,1 g - 4,9 g
Rozmiar 24
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość korony 17 mm
Szerokość szyny na dole 8 mm
Wysokość korony 1 mm
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 158 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 158 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 15,80 zł.


1 589,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Wybierz rozmiar
10
 
 
11
 
 
12
 
 
13
 
 
14
 
 
15
 
 
16
 
 
17
 
 
18
 
 
19
 
 
20
 
 
21
 
 
22
 
 
23
 
 
24
 
 
25
 
 
26
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Prezentujemy kolejny model pierścionka z ruchomą zawieszką. Dwie połączone ze sobą obręcze, przpięknie mienią się dzięki polerowanych powierzchniom. Do jednej z obręczy przymocowana została zawieszka w kształcie koła, która porusza się na palcu. Drugą z obręczy zdobią liczne białe cyrkonie, pokryte białym rodem, dzięki któremu ich blask jest jeszcze mocniejszy. Pierścionek wykonany jest z żółtego, 14 karatowego złota.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY PIERŚCIONEK Z RUCHOMĄ ZAWIESZKĄ PR. 585

    ZŁOTY PIERŚCIONEK Z RUCHOMĄ ZAWIESZKĄ PR. 585

    Wyjątkowy pierścionek wykonany w całości z żółtego, 14 karatowego złota (próba 585). Zdobiony licznymi, białymi cyrkoniami oraz kwadratowymi rubinami syntetycznymi.   REALIZACJA W CIĄGU 48H !

    Zobacz też