Powiadomienie
ZŁOTY PIERŚCIONEK Z CZTEROLISTNĄ KONICZYNKĄ PR. 585 View larger

1 099,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY PIERŚCIONEK Z CZTEROLISTNĄ KONICZYNKĄ PR. 585

Nowy

Rodzaj pierścionka Nowoczesne, Ozdobne
Kształt Koniczynki
Próba żółte złoto 585
Waga ~ ~2,3 - 2,9 g
Rozmiar 17
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość korony 12mm
Szerokość szyny na dole 2mm
Wysokość korony 2mm
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 115 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 115 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 11,50 zł.


1 099,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Wybierz rozmiar
10
 
 
11
 
 
12
 
 
13
 
 
14
 
 
15
 
 
16
 
 
17
 
 
18
 
 
19
 
 
20
 
 
21
 
 
22
 
 
23
 
 
24
 
 
25
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Pierścionek, który z pewnością przyniesie Ci szczęście! Czterolistna koniczynka, która zdobi centralną część pierścionka zapewni powodzenie w wielu dziedzinach życie. Pierścionek jest idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, zapewniając jej ochronę przed złem. Pierścionek wykonany jest z wysokiej próby złota 585. Żółte 14 karatowe złoto sprawi, że biżuteria nie zczernieje z czasem i zachowa swój blasku. Białe cyrkonie zakute na całej powierzchni koniczynki pokryte zostały biały rodem aby jeszcze bardziej zwiększyć ich blask. Dzięki nowoczesnemu kształtowi pierścionek będzie przepięknym dopełnieniem każdej stylizacji.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY PIERŚCIONEK Z CZTEROLISTNĄ KONICZYNKĄ PR. 585

    ZŁOTY PIERŚCIONEK Z CZTEROLISTNĄ KONICZYNKĄ PR. 585

    Zobacz też