Powiadomienie
ZŁOTY SYGNET Z ORŁEM - ORZEŁ NA TLE MAPY - GODŁO POLSKI PR. 585 + GRAWER View larger

2 499,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY SYGNET Z ORŁEM - ORZEŁ NA TLE MAPY - GODŁO POLSKI PR. 585 + GRAWER

Nowy

Rodzaj pierścionka Sygnety
Kształt Orzełki
Próba żółte złoto 585
Waga ~ ~ 5,5 - 6,0 g
Rozmiar 23
Kamień Bez kamienia
Szerokość korony 12 mm
Szerokość szyny na dole 3 mm
Wysokość korony 3 mm
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 261 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 261 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 26,10 zł.


2 499,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Rozmiar
16
 
 
17
 
 
18
 
 
19
 
 
20
 
 
21
 
 
22
 
 
23
 
 
24
 
 
25
 
 
26
 
 
27
 
 
28
 
 
29
 
 
30
 
 
31
 
 
32
 
 
33
 
 
34
 
 
35
 
 
36
 
 
Grawer wewnątrz szyny
 
Maksymalna liczba znaków: 20
Czcionka
Als Script
 
 
Kursywa
 
 
Georgia
 
 
Gothic
 
 
Kunstler
 
 
Palatino
 
 
Cosmic
 
 
Lucida
 
 
Dolphins
 
 
Times
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Sygnet z orłem to jedna z propozycji kolekcji patriotycznej. Został stworzony na wzór Godła Polskiego z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Orzeł umiejscowiony został na tle mapy Polski. Wykonany jest w całości z 14 karatowego, żółtego złota. Powierzchnia sygnetu została wypolerowana, nadając mu pięknego blasku.  Idealny na prezent urodzinowy dla patrioty bądź Polaków mieszkających za granicą. 

 
DARMOWY GRAWER!

Istnieje możliwość zrealizowania darmowego, wyjątkowego graweru w postaci niewielkiego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi lub inicjałów. Pozwoli to osobie obdarowanej cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie grawerunku, prosimy o podanie jego treści podczas składania zamówienia oraz o wskazanie jednej z przedstawionych w ofercie czcionek. Jeśli nie są Państwo zdecydowani, która czcionka będzie wyglądała najkorzystniej, prosimy pominąć informację odnośnie czcionki, nasz specjalista dobierze ją za Państwo.

NA TYM PRODUKCIE GRAWER MOŻEMY WYKONAĆ WEWNĄTRZ SZYNY!

ZALECAMY WYKONANIE 1 MAX 2 KRÓTKICH WYRAZÓW!

UWAGA! Czym większa ilość znaków tym grawer będzie mniej czytelny!


Rewelacyjnej jakości grawer wykonujemy dwiema profesjonalnymi technologiami: laserową i diamentową. Obie techniki gwarantują wysoką jakość i niezwykłą trwałość. Grawer nożem diamentowym wykonywany jest poprzez wyrycie w metalu napisu lub grafiki, natomiast metoda laserowa polega na wypaleniu tekstu czy obrazka. Technika dobierana jest przez naszych specjalistów w zależności od produktu i możliwości wykonania konkretnego graweru.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY SYGNET Z ORŁEM - ORZEŁ NA TLE MAPY - GODŁO POLSKI PR. 585 + GRAWER

    ZŁOTY SYGNET Z ORŁEM - ORZEŁ NA TLE MAPY - GODŁO POLSKI PR. 585 + GRAWER

    Sygnet GODŁO POLSKI - ORZEŁ wykonany z żółtego, 14 karatowego złota - próba 585. GRAWER NA ŻYCZENIE KLIENTA - GRATIS !   REALIZACJA W CIĄGU 48H !

    Zobacz też