Powiadomienie
SREBRNY WÓZEK DZIECIĘCY NA CHRZEST Z MIEJSCEM NA ZĄBEK PR. 925 + GRAWER View larger

399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY WÓZEK DZIECIĘCY NA CHRZEST Z MIEJSCEM NA ZĄBEK PR. 925 + GRAWER

DCH/012

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ 16,1g-17,1g
Szerokość 15 mm
Długość 31 mm
Wysokość 31 mm
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,90 zł.


399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji


Prezentujemy wyjątkową pamiątkę narodzin dziecka, w kształcie wózka. Ozdoba została wykonana w całości z najwyższej jakości srebra próby 925. Kółka wózka kręcą się, dzięki czemu może też służyć jako zabawka dla dziecka, gdy już trochę podrośnie, oczywiście pod opieką osoby dorosłej. Delikatnie popychając wózek, wprowadzi go w ruch. Kołderka zamocowana na wózku umożliwia podniesienie jej. Przestrzeń znajdująca się pod nią sprawdzi się idealnie do przechowywania pierwszego ząbka dziecka! Poduszeczkę tworzy gładko wypolerowana blaszka, na której możemy zamieścić indywidualny grawer, np imię oraz datę narodzin dziecka. Całość tworzy niepowtarzalną, niezwykle oryginalną pamiątkę.

Wózek jest doskonałym pomysłem na prezent z okazji Chrztu Świętego, Narodzin Dziecka czy jedne z pierwszych urodzinZa darmo istnieje możliwość zrealizowania wyjątkowego graweru w postaci niewielkiego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi, inicjałów. Pozwoli to osobie obdarowanej cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie grawerunku, prosimy o wskazanie czcionki oraz podanie treści grawerowania.

Pierwszorzędnej jakości grawer wykonujemy dwiema profesjonalnymi technologiami: laserową i diamentową. Obie techniki gwarantują wysoką jakość i niezwykłą trwałość. Grawer nożem diamentowym wykonywany jest poprzez wyrycie w materiale napisu lub grafiki, natomiast metoda laserowa polega na wypaleniu tekstu czy obrazka. Metodę graweru dobierze dla Państwa nasz specjalista od grawerunku, oceniając możliwości produktu.


NA TYM PRODUKCIE MOŻEMY WYKONAĆ ZA DARMO GRAWER:

-na tabliczce wewnątrz wózka ok. 2-3 wyrazy
-na odwrocie wózka ok. 2-3 wyrazyPakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY WÓZEK DZIECIĘCY NA CHRZEST Z MIEJSCEM NA ZĄBEK PR. 925 + GRAWER

    SREBRNY WÓZEK DZIECIĘCY NA CHRZEST Z MIEJSCEM NA ZĄBEK PR. 925 + GRAWER

    Zobacz też