Powiadomienie
SREBRNY MEDALIK Z ŚWIĘTYM KRZYSZTOFEM PR. 925 View larger

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY MEDALIK Z ŚWIĘTYM KRZYSZTOFEM PR. 925

MK/S/002

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ 1,1 g - 1,4 g
Kamień Bez kamienia
Średnica 16,4 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 7 x 3 mm
Wysokość wraz z zawieszką 27 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Medalik przedstawiający postać Świętego Krzysztofa będącego patronem kierowców i podróżnych. Jest również patronem: kolejarzy, żeglarzy, poszukiwaczy skarbów i rycerzy. Medalik z wizerunkiem Świętego Krzysztofa będzie doskonałym pomysłem na prezent dla osób, które często spędzają czas po za domem. Szczególnie przydatny będzie osobom pracującym w zawodzie kierowcy. Będzie je przestrzegał przed niebezpieczeństwami podróży i bezpiecznie doprowadzi z powrotem do domu.

Medalik jest wykonany w całości z wysokiej próby srebra, jaką jest próba 925. Na odwrocie medalika wykonamy bezpłatnie grawer tekstu. Zalecamy wykonanie dwóch - trzech nie za długich wyrazów, np. Imię i datę urodzin. Częstym wyborem jest grawer cytatu:


"Ile wyjazdów, Tyle powrotów"Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY MEDALIK Z ŚWIĘTYM KRZYSZTOFEM PR. 925

    SREBRNY MEDALIK Z ŚWIĘTYM KRZYSZTOFEM PR. 925

    Medalik przedstawiający postać ŚW. KRZYSZTOFA. W całości wykonany ze srebra próby 925. REALIZACJA W CIĄGU 48H.

    Zobacz też