Powiadomienie
10 ZŁOTY MEDALIK Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ PR. 333 + GRAWER View larger

429,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

10 ZŁOTY MEDALIK Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ PR. 333 + GRAWER

MK/3/010

Nowy

Próba żółte złoto 333
Waga ~ 1,10-1,50g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 17mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 7x3mm
Wysokość wraz z zawieszką 27mm
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 42 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 42 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,20 zł.


429,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Medalik przedstawiający postać Matki Boskiej Częstochowskiej. Wykonany jest w całości z 8 karatowego, żółtego złota - próba 333. Medalik zdobiony jest nacięciami diamentowymi, które nadają mu wyjątkowy blasku. Na odwrocie medalika znajduje się gładka powierzchnia, na której możemy wykonać indywidualny grawer. Nada on medalikowi wyjątkowego znaczenia.

NA TYM PRODUKCIE MOŻEMY WYKONAĆ ZA DARMO GRAWER:

-z tyłu 4 wyrazy, max. 30 znaków


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

 • Komentarze ()
 • Napisz opinię

  10 ZŁOTY MEDALIK Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ PR. 333 + GRAWER

  10 ZŁOTY MEDALIK Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ PR. 333 + GRAWER

  MEDALIK Z WIZERUNKIEM MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.WYKONANY Z 8 KARATOWEGO (PRÓBA 333), ŻÓŁTEGO ZŁOTA. NA ŻYCZENIE KLIENTA WYKONAMY NIEWIELKI GRAWER GRATIS!!
  REALIZACJA W CIĄGU 48h !

  Zobacz też