Powiadomienie
ZŁOTY MEDALIK Z ŚWIĘTYM KRZYSZTOFEM PR. 333 + GRAWER GRATIS View larger

199,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY MEDALIK Z ŚWIĘTYM KRZYSZTOFEM PR. 333 + GRAWER GRATIS

MK/3/002

Nowy

Próba żółte złoto 333
Waga ~ ~ 0,45 - 0,65 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 8mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 5x3mm
Wysokość wraz z zawieszką 15mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,90 zł.


199,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Delikatny medalik przedstawiający postać Świętego Krzysztofa jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdego kierowcy. Święty Krzysztof jest patronem kierowców, podróżnych, kolejarzy oraz żeglarzy. Podarowany bliskiej osobie pomoże jej bezpiecznie dotrzeć do celu oraz szczęśliwie wrócić do domu. Wykonany został w całości z żółtego złota próby 333. Medalik sprawdzi się również doskonale jako prezent na Chrzest Święty, aby Święty Krzysztof czuwał w drodze przez życie nad dzieckiem. Dzięki niewielkim wymiarom nie obciąży szyi dziecka.

Na odwrocie medalika wykonamy bezpłatnie grawer. Zalecamy wykonanie 3 znaków, np. inicjały. Maksymalnie możemy wykonać 10 znaków, by grawer był czytelny. Dzięki indywidualnemu grawerowi medalik stanie się spersonalizowaną pamiątką, która będzie przypominała obdarowanej osobie o Tobie.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

 • Komentarze ()
 • Oceń 
  2022-01-17

  Piękny

  Piękny

  Oceń 
  2022-01-17

  Piękny

  Piękny

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  ZŁOTY MEDALIK Z ŚWIĘTYM KRZYSZTOFEM PR. 333 + GRAWER GRATIS

  ZŁOTY MEDALIK Z ŚWIĘTYM KRZYSZTOFEM PR. 333 + GRAWER GRATIS

  MEDALIK Z WIZERUNKIEM ŚW. KRZYSZTOFA.WYKONANY Z 8 KARATOWEGO (PRÓBA 333), ŻÓŁTEGO ZŁOTA.
  REALIZACJA W CIĄGU 48h !

  Zobacz też