Powiadomienie
SREBRNY MEDALIK Z MATKĄ BOSKĄ PR. 925 + GRAWER GRATIS! View larger

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY MEDALIK Z MATKĄ BOSKĄ PR. 925 + GRAWER GRATIS!

MK/S/109

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ 1,5g-1,9g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 12mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 20mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 5x3mm
Wysokość wraz z zawieszką 25mm
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Srebrny medalik przedstawiający postać Matki Boskiej w kształcie prostokąta. Wykonany z wysokiej próby srebra, jaką jest próba 925. Na odwrocie medalika, na życzenie klienta, możemy wykonać grawer zupełnie za darmo. Sprawi on, że medalik nabierze wyjątkowego, indywidualnego znaczenia. Medalik wspaniale sprawdzi się w roli prezentu na chrzest, bierzmowanie czy komunię świętą.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY MEDALIK Z MATKĄ BOSKĄ PR. 925 + GRAWER GRATIS!

    SREBRNY MEDALIK Z MATKĄ BOSKĄ PR. 925 + GRAWER GRATIS!

    Piękny medalik . Wykonany w całości ze srebra próby 925.Na medaliku znajduje się  postać Matki Boskiej .Na życzenie klienta GRAWER- np. krótka dedykacja chrzcinowa, imie, data - GRATIS !!!  REALIZACJA W CIĄGU 48 H.

    Zobacz też