Powiadomienie
Obniżka! SREBRNY KRZYŻ PAPIESKI Z JEZUSEM CHRYSTUSEM PR. 925 View larger

39,00 zł

59,00 zł

-20,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY KRZYŻ PAPIESKI Z JEZUSEM CHRYSTUSEM PR. 925

MK/S/181

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ 1,9 g - 2,7 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 17 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 26 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 8x3 mm
Wysokość wraz z zawieszką 33 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


39,00 zł

59,00 zł

-20,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Tradycyjny krzyżyk papieski, przedstawia postać ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa. Wykonany został w całości ze srebra próby 925. Dzięki gładkim, polerowanym powierzchniom jest stonowany i skromy, sprawdzi się zarówno nacodzień jak i na niedzielną mszę. Krzyż jest doskonałym pomysłem dla księdza, proboszcza parafii czy jako prezent na komunię świętą.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY KRZYŻ PAPIESKI Z JEZUSEM CHRYSTUSEM PR. 925

    SREBRNY KRZYŻ PAPIESKI Z JEZUSEM CHRYSTUSEM PR. 925

    Zobacz też