Powiadomienie
SREBRNY DUŻY KRZYŻ PR. 925 View larger

119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

DUŻY SREBRNY KRZYŻ PR. 925

MK/S/167

Nowy

Kształt Krzyżyki
Próba srebro 925
Waga ~ 6,4 g - 7,2 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 30 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 34 mm
Rozmiar wewnętrzny ogniwa 5 x 5 mm
Wysokość wraz z zawieszką 41 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Okazały krzyż z kunsztownie wykonanym zdobieniem po obu stronach. Stworzony z najlepszej jakości srebra o próbie 925. Dostępny w dwóch wersjach: ciemnej (oksydowanej) oraz jasnej (bez oksydy). Wartościowy symbol w eleganckim wydaniu, który będzie służył obdarowanej osobie przez długi czas.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    DUŻY SREBRNY KRZYŻ PR. 925

    DUŻY SREBRNY KRZYŻ PR. 925

    Zobacz też