Powiadomienie
ZŁOTE KOLCZYKI Z CZARNYMI CYRKONIAMI PR. 585 View larger

899,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTE KOLCZYKI Z CZARNYMI CYRKONIAMI PR. 585

K1188B/5-K

Nowy

Kształt Inne
Próba żółte złoto 585
Waga ~ 1,9 - 2,4 g
Kamień Czarna cyrkonia
Szerokość 10 mm
Wysokość 19 mm
Rodzaj zapięcia sztyft
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 89 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 89 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,90 zł.


899,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Śliczne, ekstrawaganckie kolczyki o podłużnym kształcie zdobione cyrkoniami. Czarny kolor cyrkonii niesamowicie kontrastuje ze złotym kolorem metalu, co daje ciekawy wygląd. Wszystko podkreśla blask cyrkonii współgrający z blaskiem gładkiej powierzchni złota.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTE KOLCZYKI Z CZARNYMI CYRKONIAMI PR. 585

    ZŁOTE KOLCZYKI Z CZARNYMI CYRKONIAMI PR. 585

    Zobacz też