Powiadomienie
ZŁOTE KOLCZYKI SKRZYDŁA NA SZTYFT PR. 333 View larger

249,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTE KOLCZYKI SKRZYDŁA NA SZTYFT PR. 333

K1199A/3-K

Nowy

Kształt Inne
Próba żółte złoto 333
Waga ~ 0,5 g - 0,8 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 4 mm
Wysokość 10 mm
Rodzaj zapięcia sztyft
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


249,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Delikatne kolczyki w kształcie ażurowych skrzydeł, doskonałe zarówno na ucho dziecka jak i osoby dorosłej. Dzięki wygodnemu zapięciu jakim jest sztyft z barankiem kolczyki przylegają do ucha nie obciążając go. Skrzydła mają polerowaną powierzchnię dzięki czemu przepięknie mienią się w blasku światła.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTE KOLCZYKI SKRZYDŁA NA SZTYFT PR. 333

    ZŁOTE KOLCZYKI SKRZYDŁA NA SZTYFT PR. 333

    Zobacz też