Powiadomienie
ZŁOTY WISIOREK PISTOLET SPLUWA BROŃ PR. 585 View larger

799,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY WISIOREK PISTOLET SPLUWA BROŃ PR. 585

K1220A/5-W

Nowy

Kształt Inne
Próba żółte złoto 585
Waga ~ ~1,6 - 1,9 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 11 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 18 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 4x2 mm
Wysokość wraz z zawieszką 23 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 79 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 79 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,90 zł.


799,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Jesteś pasjonatem strzelectwa? Nasz wisiorek PISTOLET jest ozdobą zdecydowanie dla Ciebie! Wykonany został w całości z najwyższej jakości, 14 karatowego złota. Powierzchnia broni została wypolerowana, dzięki czemu przepięknie się mieni. Wisior jest doskonałym pomysłem na prezent dla strzelca sportowego.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY WISIOREK PISTOLET SPLUWA BROŃ PR. 585

    ZŁOTY WISIOREK PISTOLET SPLUWA BROŃ PR. 585

    Zobacz też