Powiadomienie
SREBRNY WISIOREK DIABEŁEK Z RUBINAMI PR. 925 View larger

129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SPIRALNA BOGINI PŁODNOŚCI SREBRO 925 CHRYZOPRAZ AMETYST

W/S/390

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ ~3,4 g - 3,9 g
Kamień Inny, Ametyst syntetyczny
Szerokość ~15 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki ~45 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki ~8 mm x 2 mm
Wysokość wraz z zawieszką ~53 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Zapraszamy do zakupu naszej Spiralne Bogini Płodności wykonanej ze srebra próby 925. Zawieszka została przyozdobiona: chryzoprazem, który jest cennym minerałem pochodzącym od chalcedonu, w kolorze soczystej zieleni. Intensywna barwa kamienia jest wywołana domieszką niklu, która zmienia się pod wpływem długotrwałego działania promieni słonecznych. Chryzopraz poprawia funkcjonowanie czakry serca, łagodzi negatywne emocje, zastępując je pozytywnymi. Przyciąga miłość i dobrobyt, a także pomaga przygotować na nowe fazy życia; ametystem, czyli minerałem pochodzącym od kwarcu mlecznego o fioletowym zabarwieniu. Jego nazywa pochodzi z języka greckiego- ametyst oznacza "trzeźwy". Według greckich wierzeń picie wina z czar ametystowych zapobiega upiciu się pijącego.

Linia spiralna jest kojarzona ze ścieżką życia. Dlatego też Spiralna Bogini Płodności swoją postacią reprezentuje cykl życia oraz co po nim następuje- śmierć, odrodzenie. Jest także symbolem płodności (matki ziemi seksualnej prokreacji) i urodzaju, natomiast jej podniesione ręce świadczą o sile, jaką emanuje. Bogini Spirali ma za zadanie wspierać i pomagać w kreowaniu nowych pomysłów, wspomóc w wewnętrznej odnowie poprzez moce oczyszczające, chroni przed zwątpieniem w swoje możliwości, bezczynnością, a także wewnętrzną pustką.

Przy zakupie prosimy o wybór kamienia, z jakim ma zostać wysłana biżuteria oraz wersję: jasną (nieoksydowaną), przyciemnianą (oksydowaną).


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SPIRALNA BOGINI PŁODNOŚCI SREBRO 925 CHRYZOPRAZ AMETYST

    SPIRALNA BOGINI PŁODNOŚCI SREBRO 925 CHRYZOPRAZ AMETYST

    Zobacz też