Powiadomienie

BRO/S/022

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ 9,0g-10,5g
Kamień Biała cyrkonia, Różowa cyrkonia
Szerokość 30mm
Wysokość 30mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


174,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Przepiękna, oryginalna broszka w kształcie dużego kwiatu.

W całości wykonana ze srebra próby 925.

Płatki wykonane są z cyrkoni w kształcie markizek o wymiarach 8x5mm

Środek zdobiony jest pięknymi cyrkoniami, które nadają jej pięknego blasku.

Będzie przepiękną ozdobą niejednej kreacji.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    BRO/S/022

    BRO/S/022

    Przepiękna, oryginalna broszka w kształcie dużego kwiatu. Wykonana w całości ze srebra próby 925. Płatki wykonane są z cyrkoniowych markiz natomiast środek zdobiony jest okrągłymi cyrkoniami, które nadają jej pięknego blasku. REALIZACJA W CIĄGU 48H!

    Zobacz też