Powiadomienie
SREBRNA BRANSOLETKA CELEBRYTKA SERDUSZKO PR. 925 + GRAWER View larger

32,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNA BRANSOLETKA CELEBRYTKA SERDUSZKO PR. 925 + GRAWER

KPL/S/131-BR

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ 1,2 g - 1,9 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość blaszki: 12 mm
Wysokość blaszki: 12 mm
Długość bransoletki 18 cm
Grawerowanie NIE
Rodzaj Celebrytki
Kształt blaszki Serca

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


32,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Bransoletka wykonana z łańcuszka typu wenecjana o długości 18 cm. Ozdobiona blaszką w kształcie łamanego serduszka. Wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925. Gładki poler nadaje całości niepowatarzalnego blasku.

Za darmo istnieje możliwość zrealizowania wyjątkowego graweru w postaci niewielkiego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi, inicjałów. Pozwoli to osobie obdarowanej cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie grawerunku prosimy o wskazanie czcionki i wprowadzenie treści grawerowania w polu widocznym powyżej opisu lub wpisanie tekstu graweru i wybranie kroju czcionki w wiadomości podczas składania zamówienia.

Fenomenalnej jakości grawer wykonujemy dwiema profesjonalnymi technologiami: laserową i diamentową. Obie techniki gwarantują wysoką jakość i niezwykłą trwałość. Grawer nożem diamentowym wykonywany jest poprzez wyrycie w materiale napisu lub grafiki, natomiast metoda laserowa polega na wypaleniu tekstu czy obrazka. Technika dobierana jest przez naszych specjalistów w zależności od produktu i możliwości wykonania konkretnego graweru.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNA BRANSOLETKA CELEBRYTKA SERDUSZKO PR. 925 + GRAWER

    SREBRNA BRANSOLETKA CELEBRYTKA SERDUSZKO PR. 925 + GRAWER

    Zobacz też