Powiadomienie
SREBRNY BRELOK SERCE KLUCZ PR. 925 View larger

159,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY BRELOK SERCE KLUCZ PR. 925

BRE/S/021

Nowy

Kształt Serduszka
Próba srebro 925
Waga ~ 6,7 g - 7,7 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość serce: 27 mm klucz: 10 mm
Długość serce: 75 mm klucz: 73 mm
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


159,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Breloki dla zakochanych w kształcie serduszka i klucza. Na gładkiej powierzchni srebra jest możliwość wygrawerowania np. imienia lub ważnej dla pary daty. Breloki mogą symbolizować głębokie uczucie łączące zakochanych. Świetnie sprawdzą się na prezent dla ukochanej osoby.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY BRELOK SERCE KLUCZ PR. 925

    SREBRNY BRELOK SERCE KLUCZ PR. 925

    Zobacz też